Daugiau nei dvidešimt metų veikianti kompanija „Hanner“ – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros lyderė Lietuvoje. Kompanija taip pat aktyviai dirba Latvijoje ir Rumunijoje yra įgyvendinusi projektus Rusijoje ir Ukrainoje.

Kompanijos misija – plėtoti novatoriškus projektus, užtikrinant aukščiausius kokybinius reikalavimus bei tausojant aplinką.  Veikloje siekiama atsakingai formuoti žmogaus darbo ir namų aplinką, kelti gyvenimo kokybę, prisidėti prie darnios miesto plėtros ir teritorijų formavimo.

Sėkmingos „Hanner“ veiklos įrodymai – tūkstančiai laimingų šeimų, gyvenančių įmonės pastatytuose butuose, Vilniaus vizitine kortele tapę, aukštos klasės verslo centrai bei daugybė įmonių, vykdančių veiklą „Hanner“ pastatuose.

Per daugiau nei 20 veiklos metų pastatyta daugiau nei 300 000 kv. m biurų, prekybos ir sandėliavimo patalpų bei 6 000 butų.

Mūsų veiklos pagrindinės vertybės: Atsakingumas, Kokybė ir Profesionalumas.

UAB „Hanner”
Konstitucijos pr. 7, Vilnius

www.hanner.lt

GREITA PAIEŠKA KONTAKTAI TOP BUTAI
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.