Apie projektą

„Paparčių namai“ – tai visiškai naujai kuriamas kvartalas, įsikūręs šalia sostinės Linkmenų ir Utenos gatvių, viename perspektyviausių Vilniaus centro rajonų – Šnipiškėse. Uždara gyvenvietė kuriama strategiškai patogioje vietoje, iš kurios pasiekti norimą tikslą mieste – patogu tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu.

Netoli kvartalo įsikūrusios mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centrai, sporto aikštynai, vandens pramogų ir daugiafunkcinės arenos, verslo centrai.

Aplinkinė teritorija ypatinga dar ir tuo, kad visai greta „Paparčių namų“ iki 2020 metų vidurio miesto savivaldybė įgyvendins Senvagės slėnio sutvarkymo projektą. Jo metu bus įrengta nauja rekreacinė zona su dviračių ir pėsčiųjų takais, vaikų žaidimų aikštelėmis, lauko kavine. Taip pat bus sutvarkyti Senvagės vandens tvenkiniai (Šnipiškių ežerėliai) – įrengti laiptai ir medinės terasos, atsiras sporto aikštelė, petankės (rutulinio) aikštelė ir lauko treniruokliai, bus įrengta uždara šunų treniravimo aikštelė, apšvietimas, sutvarkyti želdinai (plačiau apie projektą).

Pirmojo „Paparčių namai“ kvartalo etapo statybų pabaiga numatoma 2020 metų I ketvirtį.

Apie namus

A+ energinės klasės „Paparčių namų“ pirmajame etape bus pastatyti du 5 aukštų, mūriniai namai.

Kvartalo uždarame kieme bus įrengtos saugios vaikų žaidimų aikštelės, pasivaikščiojimo takeliai, suoliukai. Vidiniuose kiemuose jaukią atmosferą gyventojams užtikrins landšafto specialistų pasodinti daugiamečiai augalai, tarp kurių ir projekto simbolis – papartis.

Šis kvartalas kuriamas žmonėms, kurie itin vertina dinamiško gyvenimo mieste privalumus, laiką ir sąnaudas taupančius sprendimus bei išpuoselėtą gamtą šalia savo namų.

Apie butus

„Paparčių namų“ pirmąjį etapą sudaro du namai, kuriuose bus įrengti viso 94 butai. Pirkėjai gali rinktis 1-4 kambarių butus, kurių plotas nuo 25 iki 82 kvadratinių metrų.

Pirmųjų aukštų gyventojai turės savo privačias terasas, o dalis paskutinių aukštų butų naujakurių mėgausis Vilniaus miesto panorama iš terasos ant namo stogo.

Po „Paparčių namų“ pastatais naujakurių patogumui bus įrengta požeminė automobilių statymo aikštelė, kurioje bus 108 vietos mašinoms saugiai laikyti.

Visus butus siūlome įsigyti su daline arba pilna apdaila, kuri leis sutaupyti Jūsų brangų laiką. Su mūsų dizainerių sudarytais 3 pilnos apdailos paketais galite susipažinti šiame puslapyje.

 

GREITA PAIEŠKA KONTAKTAI TOP BUTAI
Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.